خدمات سئو ارزان


خوش آمدید


اینجا ایستگاه آغازین برای دریافت خدمات سئو ارزان قیمت به سایت هایی است که تازه تاسیس بوده و یا تا این لحظه از خدمات سئو بصورت مناسب برای بهبود رتبه سایت خود در موتورهای جستجو نظیر گوگل و بینگ استفاده بهینه ننموده اند. و البته ما امید داریم که این سایت پایان کابوس شما در بهره مندی از خدمات سئو برای سایت تان باشد. پس همچنان مطالب سایت ما را دنبال کنید تا به هدف خود از دریافت خدمات سئو برسید.


تفاوت خدمات سئو ارزان با خدمات سئو در سایت های دیگر

 

سئوال های اصلی و مهم در خصوص ارزان یا گران بودن تعرفه و قیمت خدمات سئو :


چرا خدمات سئو ارزان قیمت را گران تر خریداری نماییم؟

مگر هدف اصلی از خدمات سئو ، افزایش بازید و بهبود رتبه سایت از نگاه موتورهای جستجو نیست؟

آیا تضمینی در خرید خدمات سئو گران قیمت برای افزایش رتبه سایت در دراز مدت وجود دارد؟

آیا دلیل منطقی برای عدم سفارش خدمات سئو ارزان قیمت وجود دارد؟

 

لازم است بدانید که این سایت با عنوان بای سئو یکی از سایت های زیر مجموعه گروه سئو کار می باشد. این به مفهوم آنست که شما پشتوانه بسیار قوی از یک گروه حرفه ای و متخصص در زمینه ارائه خدمات سئو سایت ، خواهید داشت. همچنین بهتراست بدانید که این گروه در یک ائتلاف چند جانبه و در زمان بسیار کوتاه با بهره مندی از تکنیک های مختلف سئو ، در جغرافیای سئو ، ظهور کرده و اینکه شما در حال حاضر مطالب این سایت را مطالعه می کنید ، حاصل عملیات سئو انجام شده توسط گروه سئو کار آنهم در مدت زمان بسیار کوتاه هستید. لذا مجموعه سابت های گروه سئو کار ، رزومه باارزشی برای انواع خدمات سئو ارزان قیمت ما می باشد.


قیمت های بسیار متفاوتی برای انواع خدمات سئو سایت ها معرفی می شود. از حق مشاوره سئو ، ساعتی 800 هزار تومان گرفته تا پلان های خدمات سئو از مبلغ 1 میلیون تومان الی یکصد میلیون تومان برای خدمات سئو در سایت های عرضه خدمات سئو ، اعلام می شود.


از دیدگاه ما این قیمت ها ، هیچ پایه و اساس منطقی و علمی ندارند. اکثر همکاران سئو کار خدمات سئو ارزان قیمت ارائه نمی دهند ، چون با برون سپاری بخش های مختلف فرایند سئو به دیگران ، باعث اتلاف بودجه کارفرمایان می شوند. یکی از مهمترین عامل افزایش قیمت و تعرفه خدمات سئو ، ریپورتاژ های غیر اصولی می باشد. همه ریپورتاژ ها با هدف کوتاه کردن زمان سئو سایت ها انجام می شود که البته با پولی که از کارفرما دریافت می شود. ولی متاسفانه عمر این بهبود رتبه بواسطه ریپورتاژ ها بسیار کوتاه و کم اثر می باشد.


خدمات سئو ارزان قیمت ، در گروه سئو کار ، بر پایه یک سری عملیات سئو گروهی و تیمی و پلکانی انجام می شود و ما معتقدیم ، این فعالیت گروهی و شبکه ای ، ضمن کاهش هزینه خدمات سئو ، دلیلی بر ارزان قیمت بودن خدمات سئو در گروه سئو کار می باشد.


منظور از خدمات سئو ارزان قیمت

مشاوره ارزان در زمینه سئو ، ایجاد بک لینک ارزان قیمت ، تحلیل و آنالیز اولیه وب سایت ها ، تحقیق کلمات کلیدی کارفرما و رقبا ی سایت با قیمت مناسب و ارزان ، تولید محتوای با کیفیت با قیمت مناسب و ارزان ، تولید ریپورتاژ های ارزان قیمت در سایت های با قدرت متوسط و ارزان قیمت ، ارائه گزارشات تحلیلی در مورد وضعیت سئوی سایت با قیمت ارزان و مناسب ، همگی از عناوین خدمات سئو است که می تواند با قیمت منصفانه و ارزان قیمت به سایت های مختلف عرضه شود.


مجموعه این اقدامات ، یقینا در بهبود وضعیت سئو ی هر سایتی تاثیر گذار خواهد بود. البته سختی و حجم رقابت سایت ها ، در افزایش قیمت خدمات سئو ، تاثیر گذار می باشد. ولی با حرکت آهسته و پیوسته در تولید محتوا و ایجاد بک لینک های مناسب می توان ، بخشی از هزینه های اضافی را در پروژه های سئو ، کاهش داد. و پس از رشد نسبی سایت ، آنهم در صورت نیاز و صلاحدید میتوان ردیف های هزینه ای بیشتری برای خدمات سئو در نظر گرفت. لذا تحمیل و اسرار بر هزینه مبالغ بالا در ابتدای راه سئو هر سایتی ، امری غیر منطقی می باشد.